Fiyat teklifi almak için bize ulaşın! 0 505 010 0509
Hemen Arayın!

Blog

Gaziantep Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı
Almanya Aile Birleşimi: Elbim

Almanya Aile Birleşimi: Elbim

Sizde ailenizle birlikte yurtdışında yaşamak istiyorsanız, fakat eşiniz orda siz burada iseniz ve Aile Birleşimi vizesi almak istiyorsanız öncelikli olarak yapacağınız konu A1 seviyesinde bilmeniz gereken yabancı dildir.

A1 AlmancaKursu ile Almanya Aile Birleşimi ve A1 İngilizce Kursu ile İngiltere Aile Birleşimi vizesi alarak tüm dünyada geçerli olan Elbim A1 vize sınav merkezi sayesinde sizde zamanınızı ve paranızı boşa harcamamış olursunuz.

2007 yılında çıkan yasayla Almanya Aile Birleşimi kursunu başlatarak, Ankara Goethe Enstitüsü ile A1 düzeyinde vize sınavlarını yapmış, Goethe Enstitüsü ve Almanya Konsolosluğu tarafından tavsiye listesine alınmıştır.

İngiltere A1 Vize Sınavı Gaziantep’te Elbim Kursları’nda yapılmış, başarı oranı % 100 olmuştur.

Elbim 31 yıllık tecrübesi ile binlerce aileyi birbirine kavuşturmuştur. Sizde bu ailelerden birisi olmak isterseniz adres belirlidir. Elbim kurslarından birisini tercih ederseniz pişman olmazsınız.

Almanca A1 Sertifikası Vize Sınavı her ay düzenli olarak Elbim ‘de yapılmaktadır.

İngilizce A1 Sertifikası Vize Sınav kayıtları Elbim’de alınarak her ay sınav yapılmaktadır.

A1 vizesi ile gittiğiniz ülkeden de online eğitimleri sayesinde kendinizi geliştirmeye devam edebilir ve aldığınız eğitim sayesinde bulunduğunuz ülkede sınava girebilir, oturum alabilirsiniz. Her zaman, her koşulda yanınızda olmaya devam etmektedir.

Author:

Limit Ajans Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı Gaziantep

Call Now ButtonHemen Arayın Teklif Alın!